Künye

Genel Yayın Yönetmeni / Grantee and Editor in Chief

Onur Yılmaz – yilmazo@koinabc.com

Haber Editörleri / News Editors

Zeynep Yaman – zyaman@koinabc.com

Mert Demirci – mdemirci@koinabc.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Harun Turan – hturan@koinabc.com

Barındırma ve Yazılım/ Hosting and Software

Güzel Hosting / Wordpress

Koinabc.com Kriptopara Haber Portalı

İletişim / Contact

Adres : Yenimahalle / Ankara
Email : info@koinabc.com

Gizlilik Politikası

Koinabc.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Bizimle paylaştığınız bilgileriniz faaliyetlerimizi yürütmek için hizmet aldığımız/verdiğimiz kurumlarla, sözleşme ve/veya işbirliği yaptığımız yurtiçi ve yurtdışı kurum ve kuruluşlarla yasal sınırlamalar dahilinde paylaşılabilir. Talep edilmesi halinde adli ve idare merciler ile de bilgileriniz paylaşılabilir. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Koinabc.com’da zaman zaman reklamlar, sponsorlu makaleler ve basın bültenleri yer alabilir, bu reklamlar, sponsorlu makaleler ve basın bültenleri harici linkler aracılığı ile ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş ziyaretler ve açılır pencereler ile ilgili koinabc.com, herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Yönlendirilen bu sitelerdeki içerik tarafımızdan kontrol edilmez, bu nedenle kullanıcı bu siteleri kullanırken dikkatli olmalıdır, uğrayabileceğiniz herhangi bir zarardan Koinabc.com ve yazarları sorumlu tutulamaz. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Koinabc.com’da bulunan yorum, tavsiye, reklam, analiz ve haberler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yatırım danışmanlığı vermeye haiz aracı kurumlar ve portföy yönetim şirketleri vb. gibi kurumlar tarafından kullanıcı ile yapılan sözleşme karşılığında verilmektedir. Koinabc.com’da yer alan yorum, analiz, tavsiye, haber, reklam vb. gibi tüm içerik ise genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmış olup, alım-satım önerisi veya kazanç vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bahsi geçen bu içerik, yayınlayan yazarların kişisel görüşleridir. Bu nedenle bu görüşler, kullanıcının mali durumuna ve risk tercihlerine uygun olmayabilir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduklarını bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar.

Koinabc.com’da yayınlanan tüm kriptopara, döviz, altın, borsa vb. gibi fiyat bilgileri güvenilir oldukları düşünülen kaynaklardan alınmıştır. Ancak koinabc.com hiçbir surette bu verilerin tam ve doğru olduğunu garanti edemez. Sitedeki tüm içerik önce ya da sonra herhangi bir bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir. Bu kaynakların ve içeriklerin kullanılması neticesinde ortaya çıkabilecek herhangi bir hata ve zarardan koinabc.com sorumlu tutulamaz.

Copyright

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin tamamı ya da bir kısmı yalnızca koinabc.com’un yazılı izni ile kullanılabilir. Haber, resim, video, röportaj vb. gibi tüm içeriğin hakkı koinabc.com’a aittir. (Bazı içerikler Creative Common (CC) lisansıyla yayınlanmış olabilir.) Bu içerikler koinabc.com’un yazılı izni olmaksızın ticari amaçla kopyalanamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz ve yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtmeksizin kopyalama yapılamaz.

Bu siteyi kullanan kullanıcılar tüm bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!