Uzmanlar Aynı Fikirde: ETH’da Büyük Patlama Yakın Olabilir

eth pump 2024
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti CrediBULL Crypto, Ethereum’un 2024’te potansiyel fiyat artışıyla ilgili cesur tahminlerde bulundu. Cuma günü Twiter’daki bir gönderisinde uzman, Ethereum’un 2024 yılı içinde beş haneli rakamlara ulaşabileceğini ve minimum fiyat hedefinin 10.000 dolar olduğunu söyledi.

Bu görünüm, mevcut fiyat seviyesinden %343’ü aşan bir potansiyel kazanç öngörüyor. Yazı sırasında ETH, son yedi günde sadece %2 düşüşle 2.248 dolardan işlem görüyordu.

Daha pozitif bir senaryoda, kripto para uzmanı muhtemel bir boğa sezonunda Ethereum’un 20.000 dolarlık bir zirveyi görebileceğini söyleyerek yaklaşık %786‘lık bir artış öngörüyor.

CrediBULL Crypto gönderisinde şu açıklamayı yaptı;

Son likidasyon fitilinin dip noktamızı işaretlediğini düşünüyorum, ancak en azından kısa vadeli olarak biraz daha aşağı yönlü bir hareket ve biraz daha konsolidasyon görmemiz gerektiğini düşünüyorum, daha sonra yükseliş için hazır olacağımızı düşünüyorum.

Analistin iyimserliği, on-chain (zincir üstü) analiz platformu Santiment’in verileri ile de uyumlu. Santiment’e göre, en büyük balinalar bir süredir önemli miktarda Ethereum biriktiriyor.

Santiment’in verilerine göre, en fazla ETH’a sahip 150 kişisel cüzdan, şu anda toplamda 56,25 milyon ETH‘yi elinde tutuyor. Kişisel cüzdanlarda tutulan ETH miktarının tarihsel bir rekora işaret ettiği belirtilirken, buna karşılık, borsa cüzdanları sadece 9,46 milyon ETH‘yi elinde tutuyor, bu da Haziran 2018’den beri en düşük seviyeye isabet ediyor.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1742959601174340044?s=20

Bu istatistikler, en büyük balinalar tarafından Ethereum’un hızlı bir şekilde biriktirildiğini gösteriyor. Santiment’in rapor ettiği gibi, hem borsa hem de borsa dışı en büyük 150 balina cüzdanı toplamda 65,71 milyon ETH‘yi elinde tutuyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Uzmanlar Aynı Fikirde: ETH’da Büyük Patlama Yakın Olabilir
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!