PEPE Akıllı Paranın Odağında: 2 Milyon Dolarlık Alım Geldi

pepe coin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meme coin PEPE, son 7 günde akıllı para yatırımcılarının ilgisini çekti ve on-chain araştırma şirketi Nansen’ın verilerine göre bu süre zarfında bu adresler PEPE biriktirmeyi arttırdı.

Akıllı para olarak etiketlenmiş cüzdan sayısı 131 olarak sabit kalmış olsa da, bu cüzdanların varlıkları geçen hafta içinde 1,8 trilyon adet PEPE artırdı. Bugünkü değeri ile bu tutar yaklaşık 2 milyon dolar ederinde. PEPE’nin fiyatı da aynı dönemde %30 büyüme gösterdi.

Bu alım hareketi, 24 Ocak ile 6 Şubat arasında 2,6 trilyon PEPE‘nin satıldığı büyük bir düşüş hareketinden sonra gerçekleşti.

Nansen’ın gösterdiğine göre, son yedi günde 1,8 milyon dolar değerinde PEPE biriktiren bir trading cüzdanı bulunmaktadır. Bu cüzdanın PEPE girişleri son 30 günde incelendiğinde, toplam giriş miktarı neredeyse 2,8 milyon dolara ulaşmaktadır.

0xc09 ile başlayan bir adres, son yedi günde 13 Şubat ile 15 Şubat arasında 200 bin dolardan fazla PEPE biriktirerek ikinci en büyük birikim hareketini gerçekleştiren cüzdan olarak belirlenmiştir. Bu cüzdan Nansen tarafından ‘90D Smart Dex Trader‘ olarak etiketlenmiş durumda, bu da son 90 günde en büyük gerçekleşmiş karlara sahip olan cüzdanlara verilen bir unvandır.

Son 48 saat içinde ise, son 30 günde kar elde eden başka bir cüzdan da önemli bir alım gerçekleştirdi ve 92.000 dolar değerinde PEPE coin satın aldı. Her iki cüzdanın da karlı bir geçmişe sahip olması ve 7 günde %30 fiyat artışı göz önüne alındığında, bu durum onların bir şeyin peşinde olabileceğini göstermektedir.

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

PEPE Akıllı Paranın Odağında: 2 Milyon Dolarlık Alım Geldi
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!