PEPE’de İşlem Hacimleri Arttı: Fiyata Yansıyacak mı?

pepe fiyat analizi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kurbağa temalı memecoin PEPE, son 7 günde yaşadığı %22,9’luk yükselişle kripto para piyasasının ilgisini çekiyor. Bitcoin’in (BTC) boğa dalgasına ek olarak, PEPE yatırımcıları aynı süre zarfında %16,8’lik kazanç elde etti.

Daha önce likidite sorunlarıyla mücadele eden PEPE’nin son blok zinciri verileri muazzam bir aktivite artışı ortaya koyuyor. PEPE’nin türev işlemleri de son 24 saate %115 artarak 58,35 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı.

pepe-analiz

Ancak Coinpaprika verilerine göre; bekleyen alım ve satım emirleri arasındaki dengesizlik, ayıların lehine. Son 24 saatte 8 milyon doları aşan bekleyen satışlar, PEPE sahiplerinin mevcut fiyat aralığında ellerindekini nakde çevirmekte oldukça istekli olduğunu gösteriyor.

Satış baskısı yüksek olmasına rağmen, %3,17 fiyat artışının darbeyi yumuşatmak için yeterli olup olmayacağı belirsiz, ancak bazı temel teknik göstergeler hala olumlu. Örneğin, 4 saatlik PEPE grafiklerindeki Bollinger Bantları genişlemiş durumda, bu da PEPE’nin fiyatının düşük volatiliteyle kademeli olarak konsolide olabileceğini gösteriyor.

PEPE Türev İşlem Hacminde %115 Artış

PEPE’nin son boğa hamlesi, spot ticaret yatırımcı ilgisini uyandırmış olsa da, türev piyasası da 56,35 milyon dolarlık işlem hacmi artışı ile canlanıyor. Shiba Inu’nun (SHIB) 35,28 milyon dolar ve Bonk’un (BONK) aynı dönemdeki 32,07 milyon dolar türev işlem hacmi ile karşılaştırıldığında ilk sırayı alıyor.

Bu arada, PEPE’nin yükselişi, Bitstamp’ın listeleme duyurusu ile de aynı ana denk geldi. Gelişmelerin ardından popüler memecoin, bir aylık bir aradan sonra 0,00000108 dolar seviyesinde işlem görüyor ve hızla 500 milyon dolarlık piyasa değerine yaklaşıyor.

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

PEPE’de İşlem Hacimleri Arttı: Fiyata Yansıyacak mı?
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!