Ethereum ERC-404 Tokenleri %30 Düştü

erc 404 token
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ERC-404 tokenleri, Şubat 2024’ün başlarında sahneye çıktıklarından beri kripto alanındaki tartışmaları domine ettiler. Ancak geçen hafta içinde yaşanan parabolik büyümenin ardından, deneysel Ethereum token standardı etrafında oluşan heyecan yavaşlamış gibi görünüyor.

ERC-404 Piyasa Değeri Daralıyor

Son 24 saat içinde, deneysel ERC-404 standardı üzerine inşa edilen tokenlerin toplam piyasa değeri artan volatilite ile karşılaşarak %30’un üzerinde bir düşüş yaşadı. Ancak yazının hazırlandığı sırada CoinGecko verilerine göre kayıplar %10’a kadar düştü.

Ani dalgalanmalar, resmi olmayan Ethereum token standardı üzerine inşa edilen popüler tokenlerin fiyatlarında sert düşüşler ya da yükselişler yaşanmasına neden oluyor. Örneğin, PANDORA, standart üzerine inşa edilen ilk ve en popüler token olarak, 11 Şubat Pazar günü yaklaşık 30.000 dolar seviyelerinden %50 kadar düşerek 15.000 doların altına indi. Ancak yazının hazırlandığı sırada varlık, bu kayıpların bir kısmını telafi ederek 21.000 doların üzerinde işlem görüyordu.

Fiyat düşüşleri, geçen hafta fiyat patlamaları sonrasında önemli kazançlar elde eden erken yatırımcıların kâr alma eğiliminden kaynaklanmaktadır.

ERC-404 Nedir?

ERC-404 standardı, birbirine dönüştürülebilir ERC-20 standardını, birbirine dönüştürülemez ERC-721 token standardıyla birleştirir.

Daha ayrıntılı bilgiyi ERC-404 Nedir yazımızda bulabilirsiniz.

Deneysel ve resmi olmayan bir token standardı olması nedeniyle, ERC-404 projeleri potansiyel olarak çeşitli riskler barındırabilir. Aynı zamanda, kullanıcılar sadece tokenleri taşımak için değil, aynı zamanda NFT üretme ve yakma maliyetlerini de ödedikleri için model ekstra işlem maliyetleri oluşturmaktadır.

ERC-404 standardı, kripto piyasasında heyecan yaratan en son kripto anlatısıdır. Bu standarda bağlı tokenler, yüzlerce yatırımcıyı ve 200 milyon doların üzerinde piyasa değerini çekmiştir.

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Ethereum ERC-404 Tokenleri %30 Düştü
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!