Reddit, Bitcoin ve Ethereum Alıyor

reddit
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin 52.000 dolar seviyelerinde gezinirken, meşhur sosyal medya Reddit’in şirketi Reddit Inc. BTC ve ETH’ı şirket rezervlerinde tuttuklarını açıkladı. Açıklamanın ardından ETH tekrar 3.000 doları aştı.

Sosyal medya şirketi, “Fazla nakit rezervlerimizin bir kısmını Bitcoin ve Ether’e yatırdık ve ayrıca gelecekte yapmaya devam edebileceğimiz belirli sanal ürünlerin satışı için bir ödeme şekli olarak Ether ve Matic’i satın aldık” dedi.

Şirket diğer kripto paralarla ilgili olarak ise; “31 Aralık 2023 itibariyle, yatırım amacıyla Bitcoin ve Ether dışındaki dijital varlıkları tutmadık ve yatırım politikamız, kripto para birimlerine yapılacak herhangi bir yatırım için yönetim kurulumuzun onayını gerektiriyor.” ifadelerini kullandı.

Reddit, tam olarak ne kadar bitcoin ve eth’ye sahip olduklarını açıklamadı, bunun yerine şunları söyledi: “Öncelikle Bitcoin ve Ether’den oluşan kripto para birimlerimizin net taşıma değeri ve ilgili tüm kripto para birimi faaliyetleri, sunulan dönemler için çok yüksek değildi”

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Reddit, Bitcoin ve Ethereum Alıyor
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!