Listeleme Haberi Gözleri BONK’a Çevirdi: Her An Uçabilir

Bonk
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avrupa dijital bankacılık devi Revolut’un BONK coini listeleyebileceği haberi geçtiğimiz hafta memecoini %14 oranında artırmayı başardı. Revolut’un hali hazırdaki kripto hizmetinin yerini çok daha düşük komisyon ücretleriyle yeni bir platformun alacağı iddia ediliyor.

Yeni platformun BONK‘u 1,2 milyon dolarlık bir “öğren ve kazan” kampanyasına dahil ederek listeleyeceğine dair spekülasyonlar da var. Bu spekülasyonların kaynağı olarak yakın zamanda BonkDAO‘da yapılan bir oylama gösteriliyor. Oylama isim vermeden BONK’un “Avrupa’nın lider fintech şirketiyle” işbirliği konusunda yapıldı. Öneri, BONK’un yönetim konseyinden sekiz evet oyu alarak önemli bir destek aldı. Bu öneri, Revolut’un yeni platform haberiyle örtüşünce yatırımcılar BONK’un Revolut’ta listeleneceğini düşünmeye başladı.

Kripto piyasasında boğa sezonuna girdiğimiz artık açıkça kabul edilirken, gözler altcoin sezonuna çevrildi. Pek çok altcoin’in kendini göstermeye başladığı bu ortamda spekülatif kazanç peşinde koşan yatırımcılar memecoinleri yakından izliyor.

BONK Popülaritesi Artıyor

Bonk, Binance ve Coinbase gibi büyük borsaların Kasım ayında memecoin’i listelerine eklemesiyle öne çıktı. Bu artan görünürlük ve erişilebilirlik, Bonk’un kripto meraklıları arasında artan popülaritesine katkıda bulundu.

Bonk Fiyat Analizi

Potansiyel bir listelemenin duyurulması, Bonk için olumlu bir piyasa tepkisini tetikledi. 14 Şubat’ta memecoin, fiyatında %14’lük kayda değer bir artış yaşadı ve ayın en yüksek ikinci artışını gerçekleştirdi. Günlük zaman dilimi grafik analizi, bu artışın Bonk’un Göreceli Güç Endeksi’ni (RSI) 60’ın üzerine çıkardığını ortaya koydu.

Bonk fiyatının 0,00000958 ile 0,00001795 dolar arasındaki bölgede konsolide olduğu gözleniyor. 14 Şubat’taki yükselişin kar alımı için bir fırsat olarak değerlendirilmesi nedeniyle fiyat şu aşamada bir düzeltme hareketi yaşıyor.

bonk yorum

Fiyat, bu yazının yazıldığı sırada %5’in üzerinde bir düşüş görmüş olsa da, yeni bir listeleme beklentisi, daha fazla artışla ilgili spekülasyonları körüklemeye devam ediyor. Yatırımcılar, Revolut kampanyasından kaynaklanan ek kullanıcı kayıtlarının artan işlem hacmine yol açacağından ve Bonk’un değerinde patlayıcı bir hareket için potansiyel bir katalizör sağlayacağından özellikle umutlu. Böyle bir hareketin gelmesi durumunda ilk direncin 0,00001795 dolar olacağı düşünülebilir. Daha büyük bir hareketin tetiklenmesi için bu seviye üzerine hacimli bir kırılım gerekebilir.

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Listeleme Haberi Gözleri BONK’a Çevirdi: Her An Uçabilir
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!