ETF Kararı Sonrası Alınabilecek 3 Ucuz Altcoin

bonk rndr sei coin analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEC’nin spot-Bitcoin ETF’lerini onaylaması, çoğu kripto paranın kazanç yaşamasıyla kripto piyasasını olumlu bir şekilde değiştirdi. Fonların koinler arası akışı nedeniyle aynı zamanda bazıları da düştü, bu da yatırımcılara potansiyel kazançlı fırsatlar sunuyor.

Koinabc.com olarak sizler için son 24 saatte fiyat dalgalanmalarına maruz kalan 3 kripto para seçerek analiz ettik.

BONK

2023 Ekim-Aralık arasında muazzam bir yükseliş yaşayan Bonk (BONK), Solana tabanlı memecoinler arasında en çok dikkat çeken ve en önemli olaylardan biri olarak ortaya çıktı. Zirvesinden gerçekleştirdiği düşüşü yeni yılla birlikte tersine çevirmeyi başaran memecoin, ETF onayına kadar kısa bir ralli daha yaşattı. ETF onayı akabinde ise yönünü yeniden aşağı çevirdi. Yüksek volatilitesi ile bilinen BONK’u, DCA (dolar-maliyet ortalaması) stratejisiyle almak daha mantıklı görünüyor. Önemli yukarı yönlü potansiyeli göz önüne alındığında, son 24 saatlik %10 düşüş alım yönlü bir fırsat olabilir.

Bonk memecoin fiyat grafiği
BONK aylık ve haftalık fiyat grafiği, coinmarketcap.com

SEI

SEI network son bir ayda en fazla kazandıran altcoinlerin başında geliyor. 2023 Aralık ortasından yılbaşına kadar geçen sürede yaklaşık %195 artan kripto para, yılbaşından itibaren konsolidasyon fazında fiyat hareketlerine devam ediyor. Aralık ayı başında 0,23 dolardan 0,84 dolara beklenmedik bir yükseliş yaşayan SEI, yazı yazıldığı sırada 0,73 dolardan işlem görüyor. ETF onayından sonra 0,80 dolarlık seviyesinden %8,9’luk bir kayıp yaşayan kripto para altcoin sezonunda potansiyel vadeden bir diğer koin olabilir.

sei coin fiyat grafiği
SEI aylık ve haftalık fiyat grafiği, coinmarketcap.com

Render (RNDR)

2023 yılında 8X yapan RNDR coin, özellikle temmuz ayından itibaren müthiş bir ralli yaşamıştı. Sosyal medya analizine göre epey Türk yatırımcısı da bulunan RDNR 27 Aralık’ta 5,19 dolar seviyesine ulaşarak 8 dolarlık ATH’sine epeyce yaklaşmıştı. Ancak sonrasında gelen kar realizasyonlarıyla birlikte 3,50 dolar seviyelerine kadar geriledi. ETF onayı öncesi 4,39 dolara kadar kendini gösteren kripto para, onay sonrası fonların akışkanlığı nedeniyle son 24 saatte %7,9’luk bir düşüş yaşadı. RNDR yazı yazıldığı sırada 3,99 dolardan işlem görmekteydi.

rndr coin fiyat grafiği
RNDR aylık ve haftalık fiyat grafiği, coinmarketcap.com

Sizler için seçtiğimiz bu kriptoparalar son bir kaç ayda iyi performans veren ve fiyatlarında düzeltme yapan kripto paralardır. Eğitim amaçlı bir yazı olup yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto para piyasasının oldukça dalgalı ve tahmin edilmesi güç bir yapıya sahip olduğu unutulmamalıdır.

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

ETF Kararı Sonrası Alınabilecek 3 Ucuz Altcoin
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!