ETH Dencun Güncellemesi Gerçekleşti: İşlemler Ne Zaman Ucuzlayacak

eth dencun güncellemesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaklaşık 1 yıldır beklenen ETH Dencun Güncellemesi TSİ 16:55’de başarıyla gerçekleşti. Sırada Katman 2 (Layer 2) olarak bilinen optimism, arbitrum, starknet vb. ağlardaki işlemlerin ucuzlaması kaldı. Güncelleme üzerinden 1 saat geçmesine rağmen l2fees.info verilerine göre bu ağlardaki işlem üretlerinde henüz bir ucuzlama gözükmüyor.

eth dencun işlem ücretleri
l2fees.info verilerine göre katman 2 işlem ücretleri

Arbitrum resmi hesabından yapılan açıklama ile ETH dencun güncellemesi tebrik edildi ve Blob adı verilen ucuz blokların kullanılmaya başlandığı ifade edildi. Arbitrum ağına 14 mart itibarıyla ArbOS Atlas güncellemesi yapılacağı ve akabinde ücretlerin düşmeye başlayacağı söyleniyor.

https://twitter.com/arbitrum/status/1767912321618505954?s=20

Ethereum Dencun Güncellemesi Nedir? yazımızı okumak için tıklayın.

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

ETH Dencun Güncellemesi Gerçekleşti: İşlemler Ne Zaman Ucuzlayacak
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!