Bitcoin Spot ETF Başvurularında Son Değişiklikler Yapıldı: Eli Kulağında Mı?

BTC spot etf
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Spot Bitcoin ETF ihracı yapmak isteyen fon yönetim şirketleri Pazartesi sabahı itibarıyla son değişikleri SEC’e bildirdiler. Bu bildirimin ardından 10 Ocak’a kadar Bitcoin Spot ETF onayının verilmesi an meselesi.

Valkyrie, SEC’in talep ettiği değişikliği dosyalayan ilk şirketlerden biriydi. Valkyrie’yi WisdomTree, BlackRock, VanEck, Invesco & Grayscale, ARK Invest & 21Shares takip etti.

Spot Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) için çok sayıda başvuru sahibi, Pazartesi sabahı beklenildiği gibi, son S-1 adlı değişikliklerini Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) dosyalamak için acele ediyor.

Yeni başvurular, ihraççıların Form S-1 değişiklikleri ile potansiyel spot Bitcoin ETF ücretleri ve piyasa yapıcılarının kimlikleri hakkında bilgiler içeriyor. Başvurunun onayı Bitcoin için tarihi bir haftayı başlatma potansiyeli taşıyor.

Yazı yazıldığı anda BTC 44.196 dolar seviyesinde sakin bir görünüme sahip olmaya devam ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Bitcoin Spot ETF Başvurularında Son Değişiklikler Yapıldı: Eli Kulağında Mı?
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!