Celestia (TIA) Fiyatı 20 Dolara Ulaştı. Devamı Gelecek mi? Analist Açıkladı

celestia TIA fiyatı 2024
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasaya çıktığı Ekim ayında yapmış olduğu airdropla adından sıklıkla söz ettiren modüler blockchain projesi Celestia (TIA) fiyatı 20 dolara ulaştı. 2,5 aylık süreçte 2 dolar seviyesinden soluksuz şekilde 20 dolara gelen TIA yatırımcılarına %800’e varan bir kazanç sağladı. Böylelikle airdrop -300 adet tokenden hesap edilirse (çoğunluk bu miktarda airdrop aldı)- yaklaşık 6.000 dolar değerlemeye ulaştı.

Celestia’nın TIA token’ı, 2024’ün ilk haftalarında da %67’lik bir değer artışıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. TIA, ConGecko ve CoinMarketCap sitelerinin popüler coin’ler listelerini domine ederek artan yatırımcı ilgisini yansıtıyor.

celestia TIA fiyatı
Celestia (TIA) fiyatı grafiği, Kaynak: coinmarketcap.com

Yeni yıla 11,90 dolardan başlayarak bugün 19.89 dolara kadar yükselen TIA’nın bu yükselişi elbette yatırımcıların gözünden kaçmıyor. Yükselişin ana motivasyonunun Celestia Blockchain’i üzerinde yapılan TIA stake işlemlerine ağ üzerinde çıkacak yeni projelerden gelmesi beklenen airdroplar olduğu sosyal medyada sıklıkla konuşuluyor.

Bugünkü yükselişle TIA, son günlerin popüler koinlerinde liste başını çeken SEI ve TET gibi rakiplerini geride bırakmayı başardı. Dolayısıyla bu başarı, TIA’nın giderek artan yatırımcı ilgisi ve sosyal medyada öne çıkan kripto paralardan olmasını sağladı. Analist/yazar Bary Rahma, bu sosyal medya ilgisini ve farklı analistlerin TIA alım-satımlarını inceledi.

TIA Fiyatına Analist Bakışı

Twitter’da TIA hakkında yaptıkları alım-satımları ve analizleri paylaşan hesaplardan biri olan Bombay Trillionaire 17,29 dolar seviyesinden TIA’yı açığa satarak kar etmeye çalıştı ancak ani yükseliş yüzünden pozisyonu stop oldu.

Buna karşılık, kripto topluluğunda tanınmış bir diğer figür olan Crypto Mocho, daha iyimser bir görüş benimsemektedir. Mocho, TIA’nın daha fazla büyüme potansiyeline güvenini ifade ederek 24 dolarlık bir hedef belirledi.

TIA’nın yükselişinin temelinde piyasa spekülasyonundan fazlası yer alıyor olabilir. Diğer yandan Celestia’nın teknolojisi ve stratejik konumu ve airdrop beklentileri büyümesini sürdüren temel faktörlerdir.

TIA’nın geleceği konusundaki şüphelerine rağmen, Celestia’nın etkisini kabul eden ünlü Twitter analisti Romano, onu blockchain teknolojik gelişimi açısından bir “oyun değiştirici” olarak tanımladı. Romana ilgili tvitinde şu ifadeleri kullandı.

Çok sayıda saçma şeyi bir kenara bırakabilirim. Modüler olanı ihmal etmek biraz daha zordur. Token hakkında emin değilim ama bana göre Celestia, gelişme açısından bir oyun değiştirici gibi görünüyor.

TIA’nın geleceği analistler arasında bir tartışma konusu olmaya devam ederken, şu anki performansı tartışmasız etkileyici. TIA’nın fiyat düzeltmesiyle karşılaşıp karşılaşmayacağı henüz bilinmiyor. Ancak şu an için 2024’ün en iyi performans gösteren kripto paralarından biri olduğu ise su götürmez bir gerçektir.

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Celestia (TIA) Fiyatı 20 Dolara Ulaştı. Devamı Gelecek mi? Analist Açıkladı
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!