Ünlü Analist: ATOM, LINK ve Bu 2 Altcoin Fiyatı Her An Yükselebilir

Atom link altcoin fiyatları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin spot ETF onayı beklentisi sayesinde gerek BTC gerekse de altcoinlerde geçtiğimiz 6 ay içerisinde ciddi yükselişler kaydedildi. Onay haberinin geldiği 10 Ocak’tan itibaren ise kripto para piyasasına belirsizlik hakim. Özelikle bitcoin fiyatı adeta düz bir çizgi gibi hareket ediyor. Bu nedenle kripto para topluluğu her zaman olduğu gibi yükselme potansiyeli olan kripto koinleri araştırıyor.

Bitcoin (BTC), son on iki ay içinde kurumsal yatırımcılardan gelen yoğun talep ile dikkate değer kazançlar elde etti. Ancak birçok kripto analistine göre, lider kripto para önemli bir psikolojik direnç seviyesini yaklaşık 49 bin dolar civarında test etti. Bu nedenle, Bitcoin fiyatının Nisan ayında gerçekleşmesi planlanan 4. halving (yarılanma) sonrasına kadar 38 bin dolar ile 49 bin dolar arasında konsolide olması muhtemeldir.

Bu arada, BTC’nin dar bir alana sıkıştığı zamanlar, daha kısa vadeli Bitcoin sahiplerinin karlarını alarak altcoin piyasasına geçişleri de sıklıkla gözlenmektedir. Örneğin ETH/BTC paritesi geçen hafta RSI’ın haftalık olarak 50 seviyesinin üzerinde kapanmasıyla altı aydan daha uzun bir süre sonra sağlam bir toparlanma işareti verdi.

4 Potansiyel Altcoin

Hollandalı kripto analisti Michaël van de Poppe twitter takipçileri için yaptığı analizde, ABD’de geçen hafta onaylanan spot Bitcoin ETF‘lerinin altcoin piyasasına büyük faydalar sağlayacağını iddia etti. Takipçilerinden gelen sorular üzerine, Poppe, yakın gelecekte boğa koşusunu olası gördüğü en iyi 4 altcoin’i analiz etti.

BRN Metaverse

Poppe’ye göre, BRN Metaverse, metaverse’i teknoloji ve token tabanlı bir ekosistem kullanarak gerçek dünyayla bağlamayı amaçlayan bir proje, 28 sent ile 39 sent arasında sağlam bir destek aralığı oluşturmuştur. Eğer BRN boğaları destek aralığını savunmayı başarırsa, Poppe yakın gelecek için 90 sent civarında kısa vadeli bir hedef belirlemiştir.

Cosmos (ATOM)

Güvenli ve ölçeklenebilir inter-blockchain bağlantı ihtiyacının artmasıyla bu sektörde öne çıkan bir proje olarak ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, Poppe, boğaların 8 ile 9 dolar arasındaki destek aralığını tutması durumunda yaklaşık 25 dolarlık kısa vadeli bir fiyat hedefi belirlemiştir.

Chainlink (LINK)

2023’ün dördüncü çeyreğinde kaydedilen boğa çıkışını takiben, Chainlink’in (LINK) fiyatı şu ana kadar artış eğiliminde. Potansiyelli altcoin, kripto ayı piyasası boyunca ekosistemini genişletti, bu nedenle Poppe, daha fazla Bitcoin yatırımcısının önümüzdeki haftalarda LINK satın alacağına inanıyor.

Verasity (VRA)

Çevrimiçi içerik endüstrisini demokratikleştirmeyi amaçlayan açık defter ekosistemi olan VRA için Poppe, 0,006 dolar civarındaki direnç seviyesini aşarsa yeni bir yıllık yüksek seviyeye ulaşacağı konusunda güven duyuyor.

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Ünlü Analist: ATOM, LINK ve Bu 2 Altcoin Fiyatı Her An Yükselebilir
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!