Coinbase Listeleme Duyurusu O 2 Altcoini Fırlattı

coinbase listeleme
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’deki lisanslı en büyük kripto para borsası olan Coinbase bugün yaptığı duyuru ile iki altcoini listeleyeceğini açıkladı. Duyurunun ardından altcoinlerin fiyatı uçuşa geçti. İşte o coinler:

Velodrome (Velo)

Velodrome Finance, Optimism ağında likidite merkezi ve DEX olarak görev yapan bir proje. Optimism altcoinleri yazımızda detaylıca incelediğimiz koinlerden biri olan VELO, Coinbase’de listelenecektir. Duyurunun ardından koinin fiyatı son 24 saatte yaklaşık %50 artarak 0,041 dolardan 0,06 dolara geldi. Sonrasında yapılan bir miktar kar satışları neticesinde kripto para yazı esnasında 0,054 dolardan işlem görmekteydi.

Velo coinbase
VELO coin 24 saatlik fiyat grafiği, Kaynak: CMC

Aerodrome (Aero)

Aerodrome finance, Velodrome’un kardeş projesi olarak Base ağında faaliyet gösteren bir projedir. Arayüz ve çalışma mekaniği Velodrome’un tamamen aynısıdır. Geçtiğimiz yıl Velodrome projesi Base ağına genişlemek üzere bu yeni projeyi doğrudan Coinbase borsasının blockchain çözümü olan Base ağında başlatmıştır. Proje start aldığında VELO stakerlarına AERO token airdrop yapılmıştı. Dolayısıyla bu projelerin Coinbase ile bağları daha eskiye gitmektedir.

Duyurunun ardından AERO fiyatı yaklaşık %85 artış göstererek 0,044 dolardan 0,081 dolara yükseldi. Daha sonra gelen bir miktar kar satışları ile AERO yazı esnasında 0,071 dolardan işlem görmekteydi.

aero coinbase
AERO coin 24 saatlik fiyat grafiği, Kaynak: CoinGecko

Henüz tam tarih belli olmasa da duyuru coinbase resmi twitter hesabından yayınlandı:

VELO coin daha önce OKX ve MEXC borsalarında listelenmiş olsa da Velodrome takım üyeleri bu listelemelerin takımdan habersiz şekilde borsa inisiyatifi ile gerçekleştiğini açıklamıştı. Coinbase listelemesi için ise takım üyeleri, Discord kanalında, heyecanlı olduklarını ve birkaç gün içinde listelemenin yapılacağını açıkladı.

Haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Twitter(X) hesabımızı ve Google Haberler sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazıda bulunan yorum, reklam, analiz ve haberler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskler içeren yatırımlardır. Yatırım yapacak kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdırlar ve yaptıkları yatırımların kendi sorumlulukları altında olduğunu bilmelidirler. Bu site (koinabc.com) ve yazarları, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazlar. Bu siteyi kullanan kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Coinbase Listeleme Duyurusu O 2 Altcoini Fırlattı
Giriş Yap

Koinabc ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!